لیست قیمت ورق کامپوزیت

فیلم معرفی گروه شرکت های تولیدی طلوع

کارخانه طلوع به وسعت 10000 متر مربع واقع در شهر بهشهر ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ورق های کامپوزیت و آلومینیومی در ایران میباشد که با دارا بودن 2 خط تولید و برترین دستگاه های تولید کامپوزیت کشور تایوان تحت لیسانس آلمان سالانه 20،000،000 مترمربع کامپوزیت آلومینیوم را دارا میباشد.

مصاحبه دکتر مجتهدی با گروه شرکت های تولیدی طلوع

گروه تولـیدی طــلوع با بیش از 18 سال سابقه به عنوان یکی از نخستین شرکت های پیشگام و پیشرو در صنعت مصالح نوین ساختمانی در سطح کشور شناخته می شود. این شرکت در حوزه تولید ورق های کامپوزیت آلومینیومی نما ، شبکه تولید و فروش گسترده ای از این محصول را در سطح کشور به خود اختصاص داده است.

لیست قیمت ورق های کامپوزیت شرکت طلوع

قیمت ورق کامپوزیت

ضخامت ورق، نوع آلیاژ آلومینیومی، نوع لایه رزینی و رنگ آن و نوع مواد به کار برده شده در هسته مرکزی بین لایه ‌ها در قیمت گذاری این محصول تاثیر دارند. بسته به نوع مواد به کار رفته در ساخت کیفیت و کاربری ورق کامپوزیت متفاوت خواهد بود. ارتفاع، حجم، قابلیت فشردگی، مقاومت کششی، مقاومت برشی، مقدار برش، مقاومت خمشی، مقدار و میزان خمش و ضد حریق بودن مواد همگی بسته به کیفیت مورد استفاده در تعیین قیمت ورق کامپوزیت تاثیر به سزایی دارند. لیست قیمت ورق کامپوزیت ارزان بسته به نوع آلیاژ آلومینیومی به کار برده شده و هسته میانی متفاوت خواهد بود. امروزه برخی از شرکت ها به منظور تولید ورق کامپوزیت ارزان از مواد پلی اتیلین معمولی و حتی بازیافتی استفاده می کنند. ارزان ترین ورق کامپوزیت های موجود در بازار همواره در معرض خطراتی هم چون آتش سوزی قرار دارند.

موارد تعیین کننده در قیمت کامپوزیت نما:

با توجه به افزایش شدید قیمت ارز از ابتدای سال ۹۷ تا کنون،لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت ارائه شده برای انواع ورق های کامپوزیت کاملا تابع نوسانات ارزی در بازار میباشد. لذا میبایست برای خرید ورق کامپوزیت، روزانه استعلام انجام شود تا از قیمت دقیق ورق کامپوزیت اطمینان حاصل گردد. لیست قیمت ورق کامپوزیت که در این جا درج میگردد. بصورت هفتگی به روز میشود.

موارد تعیین کننده در قیمت کامپوزیت نما: قیمت ورقها با توجه به نوع برند ورق کامپوزیت، ضخامت و خلوص ورق کامپوزیت، رنگ بندی ورق کامپوزیت، ضد حریق بودن یا نبودن ورق کامپوزیت، و انواع خاص ورق کامپوزیت مانند: ضد خش بودن،طرح چوب،طرح سنگ و شاین مشخص میگردد.

لازم به ذکر است در زمان خرید ورق کامپوزیت از موجودی داخل انبارها اطمینان حاصل میشود زیرا تهیه و ترخیص مواد اولیه و کویل آلومینیوم برای تولید ورق کامپوزیت مجدد زمان بر است و در ضمن معمولا ورقهایی که در چند دوره تولید میشوند رنگهای متفاوتی دارند. مساله تغییر رنگ در تولید در زمانهای متفاوت موضوع بسیار مهمی است که باید مد نطر قرار گیرد.بارها مشاهده شدهکه در زمان کسرس ورق ها، با رنگهای کتفاوتیاز یک کد رنگ مواجه شدیم. در حال حاضر و با توجه به وضعیت مشکل دار واردات ورق کامپوزیت،بیشتر ورقهایی که در بازار نمای کامپوزیت در حال عرضه است و ورقهای کامپوزیت ایرانی است.

البته ورق کامپوزیت ایرانی نیز کاملا تولید داخلی نیست و کویل آلومینیوم آن وارداتی است و فقط سه لایه آلومینیومی ورق کامپوزیت دریک خط تولید،به یکدیگر چسبیده میگردند. کیفیت ورق کامپوزیت ایرانی در حال حاضر قابل اعتماد است به شرطی که میزان خلوص آلومینیوم مورد نطر در تولید ملاحطه گردد.

(لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت) میزان خلوص آلومینیوم ورق کامپوزیت برای نمای خارجی ۰٫۵ و برای نمای داخلی ۰٫۳ میباشد.البته از ورقهای اکونومی و تابلویی نیز در بازار که عرضه میگردد نیز برای نمای خارجی استفاده میکنند. لیکن پیشنهاد میگردد با توجه به گارانتی کم مدت ترريا،از این ورقها برای موارد کم اهمیت ساختمان استفاه گردد. با توجه به اینکه ورق کامپوزیت در نمای خارجی سالها و در فصول مختلف در معرض تغییرات آب و هوایی است ، میبایست میزان آلومینیومی بیشتری داشته باشد و به اصطلاح سنگینتر باشد.

قیمت ورق کامپوزیت ، لیست قمیت ورق کامپوزیت ، انواع ورق کامپوزیت ، ورق کامپوزیت

ردیف نام ورق کامپوزیت قیمت (روز) ریال
1 ورق کامپوزیت سارای باند کابینتی گلاسه - همه رنگ ها تـماس
2 ورق کامپوزیت سوپر باند تابلویی گلاسه - همه رنگ ها تـماس
3 ورق کامپوزیت طلوع باند اکونامی گلاسه - همه رنگ ها تـماس
4 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.5 p.v.d.f - همه رنگ ها تـماس
5 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.3 p.v.d.f - همه رنگ ها تـماس
6 ورق کامپوزیت رینو باند اکونامی p.v.d.f - خشدار سیلور تـماس
7 ورق کامپوزیت رینو باند اکونامی p.v.d.f - خشدار طلایی تـماس
8 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.3 p.v.d.f - آینه ای سیلور تـماس
9 ورق کامپوزیت رینو باند اکونامی p.v.d.f - آینه ای طلایی (داخلی) تـماس
10 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.3 Anodized - آیینه ای طلایی (خارجی) تـماس
11 ورق کامپوزیت نانو شاین ضخامت پوسته 0.3 p.v.d.f - همه رنگ ها تـماس
12 ورق کامپوزیت نانو شاین ضخامت پوسته 0.5 4 FEVE - همه رنگ ها تـماس
13 ورق کامپوزیت رینو باند اکونامی p.v.d.f - طرح سنگ تـماس
14 ورق کامپوزیت طلوع باند اکونامی DO-UP - طرح چوب تـماس
15 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.3 p.v.d.f - طرح چوب تـماس
16 B2 تـماس
17 B1 تـماس


برای دانلود مستقیم و دریافت لیست قیمت ورق کامپوزیت گروه تولـیدی طــلوع بر روی لینک روبرو کلیک نمایید.