ورق کامپوزیت نانو

ورق کامپوزیت نانو و ضد حریق طلوع باند

 

Nano Composite

ورق کامپوزیت با پوشش PVDF

 

این ورق دارای بهترین پوشش رنگ به نام PVDF می باشد.

برترین خصوصیت این ورق مقاومت ، پایداری و دوام رنگ آن در مقابل اشعه UV آفتاب ، باران های اسیدی ، حرارت ، آلاینده ها و سایر شرایط جوی می باشد.

از این ورق بیشتر در نمای خارجی ساختمان استفاده می شود.

 

ورق کامپوزیت با پوشش Polyester

 

این ورق با پلیمر PE) Polyester) پوشش داده می شود.

پوشش پلی استر در مقابل شرایط جوی خصوصا اشعه UV آفتاب و باران های اسیدی از مقاومت و دوام کمتری برخوردار است لذا از این ورق برای استفاده در دکوراسیون های داخلی توصیه می شود.

ورق کامپوزیت نانو

 

یکی از بزرگترین مشکلات مخصوصا در شهرهای بزرگ آلودگی هوا می باشد. از این رو چسبیدن ذرات گرد و غبار نمای ساختمان ها را کثیف و تیره می کند. پوشش نانو پی وی دی اف به خاطر خاصیت خود شویی(Self – Cleaning) تا حد زیادی این مشکل را رفع کرده است.

در این نوع ورق ها گرد و غبار کمتری جذب ورق شده و با ریختن آب و یا بارش باران ذرات تا حد زیادی پاک می شوند.

 

ورق کامپوزیت آینه ای

 

 

این ورق همانطور که از نامش پیداست پوشش آینه ای دارد. از این ورق در نمای خارجی به صورت ترکیبی و در دکوراسیون داخلی در سقف ، دیواره ها و تزئینات داخلی بکار می رود.

ورق کامپوزیت با پوشش خشدار

 

پوشش آلومینیومی این نما به صورت خش دار می باشد. به خاطر ظاهر بسیار زیبا ، از این ورق در نمای ساختمان مخصوصا دکوراسیون داخلی فراوان استفاده می شود.

ورق کامپوزیت با پوشش طرح چوب

 

یکی از طرح های زیبا که توسط ورق کامپوزیت به روی نمای ساختمان ها راه یافت ورق طرح چوب است که رفته رفته طرفداران بی شماری را برای خود یافته است.

رگه های ورق طرح چوب دقیقا شبیه رگه های چوب می باشد به طوری که از فاصله چند قدمی تشخیص آن دشوار است. این ورق به طور گسترده هم در نمای خارجی و هم در دکوراسیون داخلی به کار می رود.

ورق کامپوزیت شاین ـ براق

 

این ورق از پوشش درخشان (صدفی) برخوردار است. در این پوشش از پودر درخشان (صدفی) بازتابنده استفاده شده که در نهایت علاوه بر زیبایی ، درخشندگی بالاتری نسبت به سایر ورق ها دارد.

گروهی از ورق های شاینی به دلیل سطح براق و صیقلی خود الودگی کمتری را جذب می کند.

 

ورق کامپوزیت مقاوم در برابر آتش FR

 

ورق هاي كامپوزيت Fire Resistance(ضد حريق)طلوع باند و رینوباند A1تنها ورق هايي هستند كه بخاطرهسته مياني انها بالاترين ميزان مقاومت در برابر اتش را دارند ورق سيگما تنها ورق FRموجود در بازار است كه بخاطر نسوز بودن ١٠٠درصد ورق، پلي اتيلن حذف گرديده و از ٣لايه الومينيوم به صورت مشبك تشكيل شده است همين عمل باعث شده است كه ورق نيز استقامت بهتري در مقابل خم وبرش داشته باشد و در مقابل اتش سوزي به هيچ وجه شعله ور نشود وزن ورق سيگما نسبت به ورق هايFR معمولي موجود در بازار(درجه كيفيB1,B2,A2 كه از هسته معدني تشكيل شده اند )به ٥٠درصد كاهش يافته است و همين امر باعث شده است كه حتي در زمان اجرا بدون برش زدن ورق نيز شيت كامل را در نما نيز اجرا كرد . از ديگر خصوصيات ورق ميتوان موج دار نبودن ورق بخاطر حذف پلي اتيلن اشاره كرد و نيز داراي 20سال گارانتي و 10سال بيمه ايران است وداراي رنگبندي مختلف نيز هست .

 

ورق کامپوزیت نانو

برای تماس مستقیم و دریافت پشتیبانی از طریق گروه تولـیدی طــلوع فرم مندرج در لینک روبرو را به دقت پرنمایید.