مقـــالات مرتبط بـا ورق کامپوزیت

مقـــالات طــلوع بـــاند

1399/04/08 : تاریخ مطلب
فاکتور های مهم در انتخاب ورق کامپوزیت پروژه الماس قو در متل قو مازندران

چندین فاکتور مهم در انتخاب ورق کامپوزیت پروژه الماس قو(آقای احد عظیم زاده) در متل قو مازندران

در این مطلب بر آن هستیم تا به بررسی چندین فاکتور مهم در انتخاب ورق کامپوزیت پروژه الماس قو در شهر متل قو بمازندران پردازیم. با ما همراه باشید. همچنین پیشتر به بررسی 3 عامل موثر بر قیمت ورق کامپوزیت پرداختیم که می توانید با مراجعه به مطلب قبلی، این مقاله را بخوانید.
 

مهمترین فاکتورهای انتخاب ورق کامپوزیت پروژه الماس متل قو

پیش از این در خصوص این پنل های آلومینیومی بسیار صحبت کردیم و از مزایای آنها برای استفاده و کاربرد در داخل خانه، گفتیم. اما بیشتر در خصوص این پنل ها در طراحی ها و دکوراسیون داخلی صحبت کردیم.
 از جمله ویژگی های این پنل ها می توان به جذابیت، نصب راحت، مقاومت و استحکام و دیگر فاکتورها اشاره کرد. برای ساخت مسکن ها یا واحدهای تجاری این پنل ها همیشه بهترین انتخاب می باشند. اما این بار می خواهیم از پنل های آلومینیومی برای نمای خارجی ساختمان بگوییم.

پنل های نمای خارجی ساختمان ها
 یک واقعیتی که نمی توان آن را فاکتور گرفت، نمای خارجی و بیرونی ساختمان ها می باشد. اولین خصیصه و ویژگی که چشم افراد مختلف را می گیرد، نمای خارجی ساختمان ها است. اگر به دنبال محافظت از قسمت و نمای خارجی و بیرونی هستید و همچنین می خواهید نمای بیرونی جذاب و چشمگیری داشته باشید، یقینا بهترین انتخاب استفاده از این پنل ها می باشد. فاکتورهای بسیاری وجود دارد که باید همه ی آنها را در نظر داشت، مواردی که به صورت خلاصه به معرفی هر کدام در ادامه پرداختیم. بنابراین، اگر به دنبال بهترین پنل ها برای خانه یا واحد تجاری خود هستید، مطلب مناسبی را می خوانید. در این بخش مهمترین فاکتورها را برای شما خواهیم گفت.

الماس قو

نصب آسان :
نگران نصب کردن این پنل ها نباشید که نصب آنها بسیار آسان و راحت می باشد و دردسرساز نیست. این پنل ها بهترین انتخاب هم برای دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان ها می باشند. مانند رنگ که نیازی نیست تمام شکاف ها را برای کار بپوشانید، تنها کاری که نیاز است تا برای این پنل ها انجام دهید، نصب آنها می باشد.
ایمن :
از آنجا که آلومینیوم نسوز، این پنل ها عایق نسوز نیز می باشند. بهترین و مهمترین ویژگی این پنل ها این می باشد که هنگام آتش سوزی، گازهای خطرناک از خود تولید نمی کنند و آب نمی شوند.

- سبکی وزن
- تنوع شکل پذیری
- مقاومت بالا
- ابعاد متنوع
 - مصالح زیر سازی سبک
 - برای نما سازی و نوسازی نما مناسب است
- مقاومت بالا در برابر شرایط سخت آب و هوایی
 - تنوع رنگ
- ایمنی بالا در برابر زلزله
- قابلیت تعویض و تعمیر
 - از بین بردن محدودیت در استفاده از ایده های مختلف طراحی

خواص فنی :
- اولین امتیاز این ورق های کامپوزیت وزن سبک آنها می باشد که در سبک سازی ساختمان کمک قابل توجهی می کند .
 - سالیان سال بدون هیچ گونه تغییر از نظر ظاهری و فنی خود را حفظ می کند .
- خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری این ورق ها عالی است .
- در رنگ و طرح های بسیار متنوعی در بازار موجود است، به شکل چوب، انواع سنگها و ...
- به علت وجود پلی اتیلن فشرده در مرکز دو لایه آلومینیوم این ورق های کامپوزیت یک عایق حرارتی خیلی خوب می باشد از اتلاف انرژی جلوگیری می کند .
- به خاطر سطح صاف آنها اشعه خورشید بازتاب می کنند و حرارت خورشید را کمترین حالت جذب می کننند .
- مقاوم در برابر رطوبت است . - زنگ نمی زند . - تغییر شکل آن در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی کمتر است . امیدواریم از مطلبی که در خصوص 2 فاکتور مهم در انتخاب ورق کامپوزیت پروژه الماس قو در متل قو برای شما نوشتیم، راضی بوده باشید.

پروژه متل قو, لیست قیمت ورق کامپوزیت, خرید ورق کامپوزیت, انواع ورق کامپوزیت, نمای کامپوزیت
 
   نظرات :  

 


از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.

ساعت و تاریخ :

20:50- 1402/3/19

 

 

 

 

 

برای تماس مستقیم و دریافت پشتیبانی از طریق گروه تولـیدی طــلوع فرم مندرج در لینک روبرو را به دقت پرنمایید.