مقـــالات مرتبط بـا ورق کامپوزیت

مقـــالات طــلوع بـــاند

1399/01/20 : تاریخ مطلب گروه شرکت های تولیدی طلوع


این یک تلاش گروهی است

بسمه تعالی


کارخانه طلوع به وسعت 10000 متر مربع واقع در شهر بهشهر ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ورق های کامپوزیت و آلومینیومی در ایران میباشد که با دارا بودن 2 خط تولید و برترین دستگاه های تولید کامپوزیت کشور تایوان تحت لیسانس آلمان سالانه 20،000،000 مترمربع کامپوزیت آلومینیوم را دارا میباشد.

گروه تولـیدی طــلوع با بیش از 18 سال سابقه به عنوان یکی از نخستین شرکت های پیشگام و پیشرو در صنعت مصالح نوین ساختمانی در سطح کشور شناخته می شود.

این شرکت در حوزه تولید ورق های کامپوزیت آلومینیومی نما ، شبکه تولید و فروش گسترده ای از این محصول را در سطح کشور به خود اختصاص داده است.

دامنه فعالیت این مجموعه به داخل کشور محدود نبوده ، ضمن تشکیل مراکزی در کشور امارات متحده عربی ، قطر ، عراق ، مالزی و ... در حال گسترش حوزه نفوذ تجاری خود در فرای مرز های جغرافیایی کشور است.

شرکت طلوع تولید کننده ورق های کامپوزیت Shinebond,OrginalBond,ReyoBond,SuperBond,TolooBond میباشد.

Office


طلوع باند – ماشین آلات دقیق


شرکت دارای کارخانجات و کارگاههای متعدد ، استاندارد و مدرن با خط تولید کامل برای تولید این محصول نظیرخطوط رنگ کاری کویل آلومینیوم (coating) ، اکسترودینگ ( Extruding) T، لمینیشن ( Lamination)، و غیره مطابق آخرین تکنولوژی های آمریکا و اروپا می باشد و همچنین مجهز به یک مرکز تحقیقاتی – آزمایشگاهی پیشرفته است .
Office

خط تولید طلوع باند ، بهترین خط تولید از لحاظ تکنولوژی و سرعت تولید در سراسر دنیا و دارای تاییدیه هنکل آلمان می باشد . کلیه مسیر خط تولید به صورت اتوماتیک و به وسیله تجهیزات کامپیوتری کنترل می شود . کویل های آلومینیومی خریداری شده باید به طور کامل عاری از انواع آلودگی ها باشد . به این منظور در ابتدای خط تولید بخشی برای این منظور پس ازشستشوی کویل با مواد شوینده ، توسط روش های اورگانیکی و الکترواستاتیکی ، سطح کویل قبل از رنگ کاری عاری از هر گونه روغن، آنتی اکسیدان ها ووسایرنا خالصی ها مانند غبار و غیره می گردد. که این مهم تنها با اعمال روشهای با کیفیت بالا و تکنیک پیشرفته از شرکت ( USAGeneral) میسر است که باعث افزایش قدرت پیوستگی بین لایه ای در محصول نهایی به طرز چشمگیری می شود . بخش رنگ کاری یا کتینگ که به منظور پوشش رنگی کویل آلومینیوم است در یک محیط عاری از هر گونه آلودگی و غبار انجام میشود .
Office


   نظرات :  

 


از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.

ساعت و تاریخ :

21:51- 1403/3/25

 

 

 

 

 

برای تماس مستقیم و دریافت پشتیبانی از طریق گروه تولـیدی طــلوع فرم مندرج در لینک روبرو را به دقت پرنمایید.